webtab


تاب آوری ایران

منتشر شده در شهریور ۲۸ام, ۱۴۰۱ | توسط مدیریت داخلی وبسایت

0

اطلاعیه مهم خانه تاب آوری ایران

بدینوسیله به اطلاع مخاطبینِ گرامی مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان می رساند، با توجه به همپوشانیِ اسامی و عناوین برخی سایتها و احتمالاً موسسات با کاربریِ تاب آوری، تأکید می گردد «خانه تاب آوری ایرانیان» به عنوان یکی از شاخه های پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران و نیز «باشگاه تاب آوری ایرانیان» بعنوان رُکن اساسیِ فعالیتهای مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران (با برخورداری از تیم تخصصیِ توانمند اعم از روانشناسان، مددکاران اجتماعی و جامعه شناسان)، در هیچ کجای کشور دارای شعبه و یا نمایندگیِ همنام (با پسوند ایرانیان) نبوده و نمی باشد، لذا مستدعی است در برقراریِ ارتباط مبتنی بر حوزه تاب آوری با وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان دقت نظر بیشتری لحاظ گردد.

مخاطبینِ گرانقدرِ مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان می توانند مطالب مددکاری اجتماعی مبتنی بر موضوع تاب آوری را از هر دو پایگاه اینترنتیِ فوق الذکر به نشانی های iraniansocialworkers.ir/site و نیز socialwork2015.ir که مورد تأیید و تحت نظارت و پشتیبانی فنی و تخصصیِ مجموعه رسانه های ایرانیان می باشند دریافت نمایند.

بدیهی است در غیر اینصورت، هیچگونه مسئولیتی در ابعاد مختلف اعم از (صرفاً بعنوان مثال) ویروسی شدن بدلیل مسایل فنی سایتهای میزبان و یا همچنین هرگونه مسائل و مشکلات و اختلافات احتمالیِ مالی و سایر موارد بر عهده رسانه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان نخواهد بود.

در پایان و توضیح مختصر از ضرورتِ صدورِ این اطلاعیه شایان ذکر است؛ بدلیل تجارب منفیِ پیش آمده در سنوات گذشته (که به جمیع جهات از ذکر جزئیات آنها معذوریم)، صرفاً با هدف افزایش سطح شناخت و آگاهیِ مخاطبین این پایگاه اینترنتی، اطلاعیه فوق صادر گردیده و فاقد هرگونه ارزش قانونیِ دیگری می باشد.

با احترام
جواد طلسچی یکتا
مدیر و مؤسس خانه تاب آوری در وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان

برچسب ها: , , , ,


درباره نویسنده

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان- مدیریت داخلی و فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی شمس کریمان افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVCدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا ↑